Vyhledat
  • Edita Ruchařová

Biolumin-C sérum


Vysoce účinné sérum s vitaminem C, které podporuje vlastní obranyschopnost pleti, aby byla rozjasněná, pevnější a zářivější.


Proč zvolit Biolumin-C serum?

Všimli jste si, jak rychle séra s vitamínem C hnědnou? Klinické testy prokázaly, že BioLumin-C Serum zůstává stabilní i v extrémních podmínkách po delší dobu než obdobné typy produktů, což znamená maximální účinnost zaručující nejlepší výsledky. Účinnost séra s vitamínem C závisí na procentu, které se dostane k pleti, spíše než procento, které se nachází v lahvičce. Studie prokázaly, že ve srovnání s hlavními konkurenčními značkami se při použití BioLumin-C Serum dostane k pleti třikrát více vitamínu C. Vitamín C je nejen účinný antioxidant, ale nový výzkum ukazuje, že vitamín C zapíná přirozený detoxikační systém pleti, čímž jí pomáhá bránit se proti poškození způsobené vlivy z okolního prostředí.

ROZJASŇUJE

kyselina mléčná urychluje obnovu buněk a zvyšuje vstřebávání vitamínu C a intenzivně rozjasňuje pleť.

ZPEVŇUJE

vitamín C společně s peptidy posiluje dermis tím, že podporuje produkci kolagenu.

CHRÁNÍ

botanické výtažky a chia semínka fungují společně s komplexem vitamínu C pro vytvoření přirozené obranyschopnosti pleti.

Použití

Naneste do dlaně 1 dávku (celé kapátko) a rozetřete na vyčištěnou pleť obličeje a krku. Aplikujte ráno a večer po použití tonika a před použitím hydratačního krému.


Produkt je dostupný v našem centru Dermicall


CENA. 2 390 Kč

76 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše